Erotické stolní hry

Proč si jednou nezahrát hru, která vám kromě zábavy přinese i nový průvan do vaší ložnice? Deskové erotické hry jsou k tomu jako stvořené. Pro tentokrát odložte na noční stolek svou oblíbenou knihu a oddejte se jeden druhému pomocí her, které vám rozproudí krev v žilách.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Záživnost
 
 
Zpracování
 
 
Doba přípravy
 
 
Herní mechanismus
 
 
Počet hráčů
Délka hry
1-2 hod
1-2 hod
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 31 hlasy, průměrně 4.7 z 5

Budete se možná divit, ale i vyvrcholení, pro vás bude v tomto směru daleko intenzivnější, protože vaší touhu neustále oddalujete. Erotické hry do ložnic určitě patří a kdo tomu nevěří, měl by se o tom nejprve přesvědčit sám, než o nich neustále pochybovat.

Deskové hry s různými polohami a svlékáním

Možná už vás napadlo, že s vaším partnerem či partnerkou prožíváte stále obdobný sex ve stejné poloze. Je na čase změna, která vám přinese řadu nových zážitků. Jenže, jak lépe to své druhé polovičce naznačit, když jí to nechcete říct naplno? Pokud se blíží doba výročí, narozenin, svátku nebo prostě jen chuti experimentovat, odvažte se přijít s něčím novým. Kupte deskovou hru „Kamasútra aneb, co jste si vždy přáli zažít“ a uvidíte, že obdarované(mu), vykouzlíte úsměv na tváři, i když se bude třeba červenat. Její dvě verze jsou zárukou toho, že si můžete vybrat lehčí i složitější verzi. Karty s herními úkoly a polohami jistě nejsou marnou snahou napodobit je a do ložnice tak vnést i novou inspiraci. Kdo zná klasický poker a líbí se mu, rozhodně nepohrdne příjemnou změnou toho svlékacího. Hraje se stejně jako v tradičním pokeru se žetony, ale s tím rozdílem, že když hráč přijde o všechny žetony, výměnu uskuteční odložením některé z části jeho oděvu.

Deskové hry ve francouzském stylu

Francouzský polibek je žhavý jako letní slunce. Kdo si chce zahrát hru pro dva roztoužené hráče, rozhodně se doma nebo na chalupě, neztratí desková hra Francouzská hra lásky, která spočívá v různých úkolech, kde hráči postupují po herním plánu a zdolávají úkoly, při kterých se i čelo orosí.

Další hry mocného kalibru vášně a zábavy

Kdo se chce pobavit ve více lidech, nemusí k tomu sahat hluboko do kapsy. Pěkná hra je i Harašeníčko. Může jí hrát až 8 hráčů a opět brát karty s nejrůznějšími typy úkolů nebo dávat fant. Kdo stále váhá a stydí se, nemusí tuto hru hrát ve více lidech a může zvolit variantu pro dva neboli hard core nebo rovnou sáhnout pro jinou hru, např. Rozkoš či Erotické kostky.