Deskové hry, se kterými se nudit nebudete

Výběr deskových her je opravdu umění. Mnozí nadšenci hledají deskové hry, které lze hrát celé hodiny a jiní je hledají jen jako chvilkové rozptýlení. Pro nezasvěcené může být šok, o kolik se trh s deskovými hrami rozrostl. Už víte, po jakých hrách sáhnout pro tu správnou zábavu?

Dětské hry

U dětských her je zapotřebí sledovat věk a rovněž skutečnost, jestli budou bavit i toho, kdo je nakupuje. Obvykle jsou to právě rodiče, kdo hraje s dětmi deskové hry nejčastěji, je tedy vhodné se zaměřit na to, aby bavily i je. Čím je dítě mladší, tím jednodušší hry je potřeba vybírat. Ideální možností je řídit se i vlastními zkušenostmi a vzpomenout si, jaké hry byly populární, když jsme my byli ve věku dětí. Stejně tak jako u ostatních produktů, tak i u dětských her je vhodné sledovat recenze a doporučení ostatních rodičů.

Inteligentní hry

Principem těchto her je rozvoj mysli, ať už postřehu nebo znalostí. Jejich výhodou je určení pro všechny věkové kategorie. Oblíbená je například známá hra Activity, ale na trhu je jich mnohem více. Často jsou omezeny v tom, že po určitém počtu her se stávají její úkoly a otázky známé, ale to je další z důvodů, proč investovat do dalších her. Nákup takové hry je ideální investicí, jelikož se na ní nikdy nebude dlouho prášit.

Společenské deskové hry

Jedná se o hry pro celou rodinu, jejichž cílem je odtrhnout rodiče od televize, děti od počítače a shromáždit všechny kolem hry, která bude bavit každého. Rodiny mohou jejich prostřednictvím trávit více společného času pohromadě a užít si tak příjemnou zábavu v rodinném kruhu. U takových her je důležité je sledovat tématiku a také dobu hraní. Ne každý má čas na celovečerní hry a někteří je naopak uvítají, například tehdy, když jim přijede nečekaná návštěva a hledají ideální možnost, jak ji zabavit.

Erotické hry

Když nastane vhodná chvíle, při které se sejde skupina dospělých, nebo mladistvých, hledajících pikantnější rozptýlení, jsou dokonalou volbou erotické deskové hry. Obvykle se jedná jen o hry s lehce sexuální tématikou, která je velmi zábavná a všichni se jí rádi účastní. Nejedná se již o žádnou formu zvrhlosti, erotické deskové hry jsou běžně dostupné a to nejen ve specializovaných obchodech. Svlékací poker nebo flaška jsou oproti nim jen slabým a nevkusným odvarem. Obvykle jsou založeny na jednoduchých úkolech, ale i na vtipných historkách nebo jen lechtivé zábavě.

Alkoholové hry

Alkoholové člověče nezlob se, alkoholové šachy nebo dáma, alkoholový poker. Alkoholové hry jsou příjemné ve všech podobách a jejich výrobci si dají velmi záležet na tom, aby bavily každého. Jedná se spíše o raritu, ale v kruhu přátel dokáží skvěle pobavit. Vhodné jsou především pro významné dny jako jsou narozeniny, výročí, jubilea nebo i oslavy maturity, konce roku a dalších příležitostí. Je třeba předpokládat, že se nejedná o zábavu na celý večer, ale jen o krátké rozptýlení během dne.

Náš výběr
Civilizace
Civilizace
967 Kč