Stolní hry, se kterými jsme prožili dětství

Odfoukněte prach ze starých stolních her a zažijte dobrodružství, které jste prožívali už jako děti. Stejně jako v Jumanji vás nostalgie a hra samotná určitě rychle vtáhne a vy si vzpomenete, jak jste ve svých dětských letech plakali, smáli se a radovali se z výher v dodnes oblíbených stolních hrách. Pokud už takové hry doma nemáte, není nic jednoduššího, než si je znovu pořídit, protože takové klasiky jen tak nestárnou a kromě nového obalu se na nich dodnes nic nezměnilo.

Mezi taková dílka rozhodně patří například takové Člověče nezlob se, na kterém se nás rodiče snažili naučit, že výhra není všechno. I když dnes existuje mnoho obdob této klasické hry, ta první vždycky bude jenom jedna. Zahrajte si ji se svými přáteli a uvidíte, že teď vám to přijde mnohem zábavnější, než kdy dříve. Zavzpomínáte si na svá mladá léta a zažijete zábavu jako nikdy.

Sklouzněte se po žížale

Kromě klasického Člověče jsou tu například ještě velmi podobné Žížaly, po kterých se můžete klouzat jako po skluzavce, což ovšem zní mnohem lépe, než s tím spojené vracení se o poschodí níž. S láskou jistě budete vzpomínat také na nikdy nedohrané Dostihy a sázky, při kterých jste se hádali, kdo budete mít Napoliho nebo Meláka. Peníze jenom lítaly a čím víc kartiček, tím líp.

Podobně zábavné bylo vždycky i Scrabble, ve kterém s mnohem větší slovní zásobou nyní jistě vyniknete. Při jeho hraní si můžete například i ztížit hru tím, že si dáte slova podle nějakého téma.

Mezi klasiku lze doplnit jistě i Monopoly, které zažívají velké boom dodnes, my jsme je ale hráli už jako malé děti. Kupte si, co chcete, zažijte vzestup i pád, tak tomu jednoduše v Monopoly je. Nebo pokud jsou na vás takové hry moc mainstream, zkuste jednoduchou nebo žravou dámu, které se neomrzí nikdy.

Náš výběr
Civilizace
Civilizace
967 Kč