Stolní hry s vlastním světem

Fantasy žánr je oblíbený nejen v rámci filmů a knížek, ale také v kategorii stolních her. Člověk se do nich snadno propadne stejně jako Alenka padající králičí norou. Stolní hry s příběhem a známým námětem na motivy například Harry Pottera nebo Pána prstenů vás doslova vtáhnou do nového světa a prostoru, jehož se rychle stanete pevnou součástí.

Ve hře budete hrdinou, na jehož bedrech leží osud všech, nebudete se na to jenom dívat v televizi, nebudou vás pálit oči od zírání do počítače, nebudete si to muset jenom představovat podle knížky, vy totiž budete přímo u toho. Stolní fantasy hry, jsou opravdu záživné a především díky jejich známým předlohám se snadno hrají. Věšet hlavu ale ani nemusí ti, co se do nového světa chtějí podívat, bez předchozí znalosti. Stolní hry mají různé úrovně obtížnosti pravidel, takže si budete moci vybrat podle toho, na co se zrovna cítíte. Jistou nevýhodou takových her ovšem je jejich „profláklost“, díky které potom mohou stát podstatně více, než méně známější hry. Ale za to dobrodružství v novém světě to přeci stojí!

Kam se můžete vydat

Jako první tu byl zmíněný například Harry Potter, který vás ve své stolní hře okamžitě přenese do světa čar a kouzel, kde budete bojovat za zachování dobra. Samozřejmě se zde setkáte i s jeho kamarády a školou v Bradavicích, nic vám tu nebude chybět. Podobné dobrodružství a akce vás čekají také ve stolní hře přímo ze Středozemí, kde najdete své průvodce, jako jsou hobiti, skřeti a elfové. Jejich svět vás nadchne a příběh vtáhne na úplně jiné místo.

Pro ty, co raději preferují stolní hry na základě nejslavnějších počítačových her, je tu potom Witcher nebo World of Warcraft. U těchto stolních her budete mít jistotu, že je budete moci hrát, i když vám vypadne elektřina. Zažijte dobrodružství ve vámi vybraném světě hned teď a objevte zážitky, které vám mohou přinést stolní hry.

Náš výběr
Civilizace
Civilizace
967 Kč